درباره اپلیکیشن خدمت رسان یونارآک

این اپلیکیشن با همت متخصصین بخش توسعه سیستم های کسب و کارهای اینترنتی شرکت ماشین سازی امین صنعت اورین ( یونارآک ) در حوزه تخصصی خودرو با هدف افزایش سطح درآمد و اعتبار استفاده کنندگان از اپلیکیشن یونارآک و ارائه آنلاین کالاها و خدمات بر حسب موقعیت مکانی آنها، طراحی و پیاده سازی شده است.
استفاده از ابزارهای قدرتمند، بانک های اطلاعاتی قوی اپلیکیشن و راهکارهای هوشمندانه مدیریت این شرکت در راستای بهره مندی از امکانات و فرصت های کسب و کارهای مجازی برای استفاده کنندگان از اپلیکیشن خدمت رسان یونارآک، از اهداف اصلی این شرکت در کنار تولیدات خود میباشد.

چه کسانی میتوانند از اپلیکیشن یونارآک استفاده کنند:

– صاحبان و دارندگان خودرو
– تعمیرکاران حوزه خودرو از جمله ( مکانیک ها، جلوبندسازها و آهنگران، تراشکاران، تعویض کاران لنت و دیسک و …… )
– فروشندگان عمده و خرده لوازم یدکی خودرو
– فروشندگان ماشین آلات و تجهیزات تعمیرگاهی و گاراژی
– کارواش ها
– شرکت های بیمه
– یدک کش های خودرو
– نمایندگی های مجاز خودرو سازها

امکانات و خدمات اپلیکیشن یونارآک :

– امکان معرفی آنلاین تعمیرکاران خودرو به صاحبان خودرو با امکان نمایش مکان و اطلاعات تعمیرکار بر روی نقشه
– امکان ارائه خدمات در محل خودرو به دارندگان خودرو توسط تعمیرکاران
– امکان معرفی فروشندگان لوازم یدکی خودرو به صاحبان خودرو و تعمیرکاران
– امکان معرفی فروشنگان ماشین آلات صنعتی به تعمیرکاران خودرو
– امکان معرفی خدمات شرکت های بیمه گذار به استفاده کنندگان از اپلیکیشن
– امکان معرفی کارواش ها و تیونینگ خودرو ها به دارندگان خودرو روی نقشه به صورت آنلاین
– امکان معرفی فروشنگان لوازم یدکی خودروهای کلاسیک و کمیاب به مالکین خودروهای کلاسیک

مزایای استفاده از اپلیکیشن خدمت رسان یونارآک برای :

۱ – صاحبان خودرو :
صاحبان خودرو میتوانند با استفاده از اپلیکیشن یونارآک، در صورت نیاز به تعمیر خودرو در هر مکان ، با جستجوی در اپلیکیشن با استفاده از قسمت تعمیرکاریاب ، بر روی نقشه آنلاین محل قرارگرفتن خود، تعمیرکارانی که قادر به ارائه خدمات میباشند را نمایش داده و با انتخاب هر یک از تعمیرکاران با هر تخصصی ، از خدمات آنان استفاده کنند .
همچنین میتوانند بر حسب موقعیت مکانی خود از نزدیکترین فروشنده لوازم یدکی ، لوازم یدکی مورد نیاز خود را به شکل آنلاین خرید نمایند. و یا از خدمات نزدیکترین کارواش بر حسب موقعیت مکانی از روی نقشه اپلیکیشن استفاده نمایند.
از دیگر امکانات این اپلیکیشن، معرفی آنلاین خدمات شرکت های بیمه گذار و نمایندگی های مجاز خودرو سازها به صاحبان خودرو میباشد.
در صورت روشن نشدن خودرو و نیاز به حمل خودرو توسط جرثقیل، میتوانند با ارسال موقعیت مکانی خود به یکی از یدک کش های حاظر در اپلیکیشن، از خدمات آنها نیز استفاده نمایند.

۲ – تعمیرکاران و نمایندگی های مجاز خودروسازان:

تعمیرکاران و نمایندگی های مجاز خودروسازان میتوانند با تکمیل فرم ثبت نام خود در اپلیکیشن، کلیه خدمات خود را برای صاحبان خودرو به شکل آنلاین نمایش دهند و سطح درآمد خود را به شکل چشمگیری افزایش دهند. همچنین میتوانند با ارائه خدمات در محل به مشتری از درآمد مضاعفی برخوردار شوند.
با توجه به حضور فروشندگان ماشین آلات و تجهیزات کارگاهی و فروشندگان لوازم یدکی در اپلیکیشن، تعمیرکاران میتوانند نیازهای ابزاری و یدکی خود را به شکل آنلاین و در کوتاه ترین زمان ممکن تامین نمایند.

۳ – فروشنگان لوازم یدکی و ماشین آلات و تجهیزات کارگاهی:
فروشنگان لوازم یدکی و ماشین آلات و تجهیزات کارگاهی میتوانند با تعریف کالاها و خدمات خود در قسمت فروشگاه آنلاین اپلیکیشن ، با عنایت به استفاده طیف گسترده از تعمیرکاران از اپلیکیشن، سطح درآمد و فروش خود را به شکل چشمگیری افزایش دهند.

پنل مدیریت اپلیکیشن به فروشندگان محترم این امکان را میدهد که، کلیه اطلاعات محصولات خود را درج نموده تا برای مشتری قابلیت مشاهده و انتخاب و صدور فاکتور فراهم شود.

۴ – کارواش ها ، بیمه ها ، یدک کش ها :
کارواش ها ، بیمه ها ، یدک کش ها میتوانند با قراردادن کالاها و خدمات خود در اختیار طیف گسترده استفاده کنندگان از اپلیکیشن، بازه مشتریان خودرا افزایش داده و در میان مدت درآمد خود را افزایش دهند.