دیسک تراش یوناراک مدل روکار یا درجا

تراش دیسک با دیسک تراش درجا چه کمکی به من می کند؟!

دیسک ترمز در زمان هایی به دلیل خرابی و بی کیفیت بودن قطعاتی مثل لنت و دیسک ترمز، ضربه مستقیم به چرخ و دیسک و حتی عملکرد طبیعی سیستم ترمز دچار انحنا یا لبه شود، تراش دیسک با دستگاه دیسک تراش روکار/درجا به شما کمک میکند که به سادگی و آسانی هرچه تمام تر، بدون نیاز به باز کردن دیسک ترمز یا تعویض آن دیسک ترمز خود را در تعمیرگاه روکار تراش داده و سطح ان را به سطحی یک دست، بدون لبه و بدون موج تبدیل کنید، دیسک تراش درجا یونارآک ساخت ایران شهر تبریز بوده و برای کاهش زمان و هزینه مورد نیاز جهت تعویض و یا تراش دیسک به روش سنتی (که عموما به وسیله دستگاه تراش صنعتی انجام می شود و می تواند بیش از یک روز انتظار را در پی داشته باشد) طراحی و ساخته شده است، همینطور این دستگاه همراه با شرایط بسیار عالی به صورت اقساطی، وام بانکی خرید دستگاه و به صورت نقدی با شرایط ویژه به فروش میرسد. (برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: ۰۴۱۳۳۲۹۵۵۳۹)

دیسک تراش چیست؟

دستگاه دیسک تراش درجا یا دستگاه دیسک تراش روکار(مشاهده مقاله: دیسک تراش چیست و چه کاربردی دارد؟) دستگاه تراشی خاص است که اندازه کوچک دارد، نسبت به دستگاه تراش های معمول بسیار سبک تر و البته قابل حمل است، نیازی به روغن کاری و سرویس دوره ای ندارد و همینطور هزینه تهیه و نگهداری آن بسیار پایین است، این دستگاه برای تراش دادن و رفع تاب و لنگی دیسک ترمز خودروهای سواری و خودرو های باری سبک و نیمه سنگین طراحی شده است، دیسک تراش یوناراک می تواند دیسک ترمز خودروهایی مثل نیسان،  (توانایی تراش دیسک ترمز خودروهای راه سایز و ترابری سنگین مثل انواع کمرشکن، FH FL FM و باری های پنج تن و سنگین تر را ندارد، برای تراش دیسک ترمز یا کاسه ترمز ماشین های باری دستگاه دیسک تراش رومیزی یوناراک پاسخگوی شماست که در دو نوع رومیزی ساده و رومیزی با قابلیت سنگ زنی فلایویل ارائه می شود).
برای بکار بردن و استفاده از دیسک تراش درجا نیازی به باز کردن دیسک ترمز نیست و دیسک تراش می تواند به صورت کاملا “درجا” یا “روکار”، دیسک ترمز شما را در حالی که روی چرخ خودرو نصب است به صورت کاملا صیقلی و یک دست با کیفیت عالی تراش می دهد، این قابلیت ویژه باعث صرفه جویی چشمگیر در هزینه اضافی ناشی از باز و بسته شدن دیسک ترمز و کاهش در زمان تعمیر خودرو و سیستم ترمزگیری می شود. (نکات لازم در بکار گیری دیسک تراش روکار)

مزیت استفاده از دیسک تراش درجا!

تراشیدن دیسک به روش روکار یا درجا توانسته است راهکار قدیمی تعمیر که شامل تعویض و یا باز کردن و ارسال دیسک ترمز تاب دار به تراشکاری است را ارتقاء داده و رفع ایراد حتی بدون باز شدن دیسک ترمز نیز ممکن شود، دستگاه دیسک تراش درجا هم اکنون در اکثر تعمیرگاه های مجاز که سیستم ترمز خودرو را نیز به صورت تخصصی تعمیر می کنند به شکل یک ضرورت و ابزار کار اصلی مورد استفاده است. دستگاه دیسک تراش درجا، با بالاترین دقت دیسک ترمز را تراش داده و سطح یک دست و کاملا صاف به شما تحویل می دهد، این کار با دقت بسیار بالا و با ظرافت کامل انجام می شود.(سرعت تراش دیسک ترمز نیز به صورت خودکار و یا دستی از طریق پنل دستگاه قابل تنظیم است.)

چه زمانی نیاز به تراش دیسک ترمز داریم؟

با استفاده از دیسک تراش می توانید ناهمواری و تاب دیسک ترمز را برطرف کنید، گفتنی است دیسک ترمز به صورت طبیعی و در حالت معمول کار نیز دچار ناهمواری می شود، اما استفاده از لنت ترمز نامرغوب و یا استفاده از دیسک ترمز های تقلبی براده برداری و خرابی دیسک ترمز را تشدید می کنند.

نشانه های خرابی دیسک ترمز که با تراش دیسک قابل تعمیر است:

 • لرزش فرمان
 • کاهش قدرت ترمزگیری
 • مصرف نامتقارن لنت ها
 • مصرف زیاد لنت ترمز
 • صدای جیغ حین ترمزگیری
 • لرزش چرخ و خودرو حین ترمزگیری

گفتنی است لرزش زیاد حین ترمزگیری می تواند آسیب جدی به سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو وارد کند که بسیار مضر و حتی خطرناک است. تراش دیسک به وسیله دستگاه دیسک تراش روکار به جز رفع موارد اشاره شده، باعت صرفه جویی اساسی در هزینه های تعمیر سیستم ترمز وزمان مورد نیاز برای تعمیر دیسک و سیستم ترمز خودرو، باعث کاهش استهلاک سیستم تعلیق و البته افزایش دوام و عمر دیسک ترمز و لنت ها می شود.

گروه ماشین سازی امین صنعت اورین با تکیه بر سابقه طولانی چندین ساله و همچنین دانش متخصصان ایرانی اقدام به طراحی و ساخت دستگاه دیسک تراش نموده است، هم اکنون شما میتوانید با قیمتی بسیار پایین تر از رقبا و نمونه های خارجی و همراه با شرایط ویژه گارانتی یک ساله در کنار خدمات پس از فروش ده ساله دریافت کنید.
برای اطلاع از شرایط ویژه و هزینه ساخت دستگاه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره از کارشناسان یونارآک

قیمت دیسک تراش روکار یونارآک

دستگاه دیسک تراش روکار بسته به سفارش شما(فقط کله گی و یا کله گی همراه با پاور) و نوع سواری و باری می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. کله گی دستگاه بخش گران تر و ارزشمند تری است، لازم به ذکر است به طور معمول برای هر خودرو در سمت چرخ دارای قدرت(متصل به دیفرانسیل)، نیازی به استفاده از پاور دستگاه دیسک تراش روکار نیست و صرفا از کله گی استفاده می شود، ماشین روشن شده و با قراردادن در دنده دیسک ترمز و توپی چرخ شروع به حرکت میکنند و میتوان عمل تراش دیسک را به وسیله کله گی انجام داد.

بازدهی دستگاه تراش دیسک یونارآک چگونه است؟

بازدهی و سود دستگاه کاملا تضمین شده است، با سرمایه گذاری کمتر از بیست میلیون تومان(قیمت دیسک تراش روکار کامل شامل کله گی و پاور، در حال حاضر 16 میلیون تومان می باشد، جهت دریافت قیمت بروز دستگاه دیسک تراش با ما تماس بگیرید ۰۴۱۳۳۲۹۵۵۳۹) شما می توانید در هر روز بیش از ده میلیون تومان درآمد خالص داشته باشید، دستگاه دیسک تراش به خصوص در مورد کله گی تراش، با آلیاژ خاص و بسیار با دوام ساخته شده و از مواد اولیه درجه یک در ساخت دیسک تراش استفاده شده است، هیچ یک مشتریان ما از این نوع دیسک تراش ناراضی نبوده اند و هیچ کدام تا زمان سه سال پس از خرید حتی نیاز به سرویس دستگاه و خرید تیغچه تراش درجا نیز پیدا نکرده اند.(یونارآک جهت در نظر گرفتن حقوق مشتریان، تیغچه یدکی هدیه همراه با دستگاه دیسک تراش روکار ارائه می دهد.)

تصویر دیسک تراش روکار پس از تراش دیسک ترمز

ویدیو های دستگاه دیسک تراش درجا

نحوه کار دیسک تراش درجا و نتیجه کار دستگاه

مزایایی که دستگاه دیسک تراش درجا برای تعمیرگاه و تعمیرکاران سیستم ترمز ایجاد می کند

✅ سود چشم گیر برای مکانیک و مشتریان.

✅ کاهش قابل ملاحضه هزینه های تعمیر سنتی و یا تعویض دیسک ترمز خودرو برای مشتریان.

✅ رفع همزمان ایراد توپی چرخ خودرو و بالانس آن با دیسک ترمز به لحاض نصب و تراش دادن دیسک ترمز به موازات توپی چرخ.

✅ صرفه جویی عالی در زمان تعمیر.

✅ افزایش قابل ملاحضه در عمر لنت ترمز.

✅ تراش دو طرف دیسک ترمز به شکل همزمان باعث می شود کیفیت تراش در مقایسه با دستگاه تراش و تراش بهروش سنتی، بسیار بالاتر باشد.

✅ استفاده از دستگاه نیازمند دانش و یا مهارت زیادی نیست و افراد مبتدی نیز می توانند در مدت کوتاهی، در کار با دستگاه استاد شوند.

توضیحات

✅ امکان تراش همزمان و همسان دو طرف دیسک ترمز با دقت ۱۶ میکرون

✅ امکان تراش دادن دیسک به شکل های دستی، اتومات، نیمه اتومات

✅ امکان تراس دیسک در ۸ سرعت مختلف

✅ قابلیت تراش کلیه خودروهای سواری

✅ قابلیت تنظیم ارتفاع برای جک های مختلف

✅ استفاده از یک رابط پاور و توپی چرخ برای کلیه خودروها ( ۴ پیچ – ۵ پیچ و … )

✅ دارای سنسور اتمام تراش در پسروی

✅ بالانس توپی چرخ خودرو با دیسک ترمز ( رفع ایراد توپی چرخ )

توضیحات تکمیلی دستگاه دیسک تراش درجا

۱- ابعاد بسته بندی کله گی :
طول : 30cm | عرض : 30cm | ارتفاع : 30cm | وزن : 23Kg

۲- ابعاد بسته بندی پاور :
طول : 60cm | عرض : 60cm | ارتفاع : 85cm
وزن : 33KG

۳- متعلقات دستگاه :
مفتول S : یک عدد | دستکش : یک جفت | واسطه آزرا : 2 عدد | پیچ و مهره : 6 عدد | آداپتور کله گی : ۱ عدد | لغلغه واسطه: هر کدام یک عدد | آداپتور توپی چرخ : ۱ عدد

اطلاع از قیمت و نحوه فروش دستگاه تراش دیسک

مشتریان محترم به دو شکل میتوانند دستگاه دیسک تراش را خریداری نمایند:

۱- به شکل حضوری به دفتر کارخانه تولید واقع در تبریز مراجعه نموده و عقد قرارداد نمایید.

۲ – به یکی از نمایندگی های شرکت در تهران یا سایر شهرها مراجعه نموده و عقد قرارداد نمایید

۳ – به شکل تلفنی اطلاعات (نام و نام خانوادگی – کد ملی – آدرس کامل – کد پستی – شماره تلفن ثابت )را ارسال کرده و قرارداد تنظیم و ارسال میشود و بعد از تایید قرارداد و پرداخت پیش پرداخت دستگاه آماده شده و تحویل میشود.)

نام دستگاه: دیسک تراش روکار (درجا)
تولید کننده : شرکت ماشین سازی امین صنعت اورین
برند: یونارآک
کشور تولید کننده: ایران – تبریز
گارانتی و خدمات پس از فروش: یک سال گارانتی واقعی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

شرایط فروش

شرایط فروش دستگاه دیسک تراش درجا:

در صورتی که مشتری چک برگشتی نداشته باشد و حساب مشتری بیش از یک سال گردش داشته باشد، ۵۰% مبلغ دستگاه به شکل نقد و ۵۰% به شکل چک های یک ماه یک ماه تسویه میشود.

آخرین مقالات ما

image

مزایای تراش دیسک ترمز و کاهش هزینه‌ها

فوریه 10, 2021
دیسک و چرخ‌ها از جدیدترین نوع سیستم‌های ترمز موجود در کلیه وسائل نقلیه موتوری و از جمله انواع خودروها هستند که از نظر ترمز، نوع برتر در نظر گرفته شده‌اند. اما در هر صورت، در مقطعی از زمان، این ابزار دچار خرابی، تاب برداشتن و یالنگی می‌شوند و نیاز داریم تا این ابزار را تراش دهیم و یا تعمیر و تعویض نماییم. اینکه چه زمانی نیاز به تراش دیسک ترمز داریم، خود مساله‌ای است که نیاز به بررسی دارد. در ادامه به بیان این مطلب خواهیم پرداخت. چه زمانی نیاز به تراش دیسک ترمز داریم؟ در این زمینه لازم بیشتر بخوانید

دیسک تراش چیست و چه کاربردی دارد؟

ژانویه 25, 2021
دیسک تراش روکار که آن را با نام دیسک تراش درجا نیز می شناسند، ابزاری جدید و کاربردی است و ساخته شده تا نیاز شما به تعویض دیسک ترمز و حتی نیاز شما به باز کردن دیسک جهت تعمیر را از بین ببرد این دستگاه به همت متخصصین ایرانی تولید و به بازار ارائه شده است هم اکنون می توانید دستگاه را با کیفیت قابل رقابت با نمونه های خارجی و با گارانتی واقعی یک ساله تحویل بگیرید، ما با همراه شوید برای بررسی دستگاه دیسک تراش روکار/درجا بیشتر بخوانید

معایب تراش دادن دیسک ترمز و مزایای آن

دسامبر 28, 2020
دیسک ترمز چیست؟! امروزه در سیستم ترمز هیدرولیکی خودرو ها از دیسک ترمز و لنت ترمز استفاده می شود، با فشار دادن پدال ترمز، فشار روغن هیدرولیک که به وسیله بوستر ترمز تقویت می شود باعث فشار پیستون های ترمز به پشت لنت ترمز می شود و لنت را به دیسک ترمز فشار می دهد، اصطکاک ایجاد شده باعث ایجاد حرارت بالا و البته کم شدن سرعت حرکت چرخ می شود، خودروسازان بیش از هر زمانی در تاریخ تمایل پیدا کرده اند که از سیستم ترمز دیسکی استفاده کنند اما چرا؟! در اینجا عواملی را که باعث شده است بیشتر بخوانید

6 عنوان دیدگاه

  • درود بر شما، ازین که برند یوناراک رو برای خرید دستگاه دیسک تراش روکار انتخاب کردین سپاسگذاریم و خوشحالیتون باعث افتخار ماست.

  • درود، رضایت شما بزرگترین افتخار ماست، حتما پیج اینستاگرامی ما رو برای دیدن آموزش ها و همینطور از دست ندادن جشنواره ها دنبال کنید

  • درود، بله شرایط فروش اقساطی و همینطور جشنواره فروش برگزار میشه هر چند ماه یکبار، برای اطلاع از جشنواره ها حتما صفحه اینستاگرامی ما به نشانی https://instagram.com/yonaraksale رو دنبال کنید، بابت خرید اقساطی هم میتونید شماره تماستون رو بزارید تا ما با شما تماس بگیریم و یا با یکی از شماره های ما(۰۴۱۳۳۲۹۵۵۳۹) تماس بگیرید.
   در جشنواره ها لوازم، لباس و ابزارهایی به صورت هدیه علاوه بر تخفیف ویژه فروش جشنواره براتون در نظر گرفته میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *