کله گی و پاور دستگاه دیسک تراش روکار

نام دستگاه: دستگاه دیسک تراش روکار سواری
انواع: 1- دستگاه دیسک تراش روکار سواری 2-دستگاه دیسک تراش روکار باری
برند: یونارآک
کشور تولید کننده: ایران – تبریز
گارانتی و خدمات پس از فروش: یک سال گارانتی واقعی تعویض به علاوه ۱۰ سال خدمات پس از فروش

قیمت فروش :
جدول قیمت دستگاه دیسک تراش روکار:

دستگاه دیسک تراش روکار سواری 500,000,000ریال
کلگی روکار سواری 340،000،000 ریال
 •  سود چشم گیر در قبال سرمایه گذاری اندک
 • کاهش چشم گیر هزینه های تعمیر و تعویض دیسک ترمز خودرو
 • رفع ایراد توپی چرخ خودرو و بالانس آن با دیسک ترمز به لحاظ نصب و تراش دیسک ترمز به موازات توپی چرخ
 • صرفه جویی عالی در زمان تعمیر
 •  افزایش عمر مفید لنت ترمز
 •  به دلیل تراش دو طرف دیسک ترمز به شکل همزمان، کیفیت تراش در مقایسه با تراش در دستگاه تراش به شکل سنتی،بالا خواهد بود.
 • به کارگیری دستگاه توسط یک فرد مبتدی در امر تعمیر به دلیل طراحی بسیار ساده دستگاه

شرایط فروش

شرایط فروش دستگاه دیسک تراش روکار سواری:

در صورتی که مشتری چک برگشتی نداشته باشد و حساب مشتری بیش از یک سال گردش داشته باشد، ۷۰% مبلغ دستگاه به شکل نقد و ۳۰% به شکل چک های یک ماه یک ماه تسویه میشود.

نکات چشمگیر در دستگاه دیسک تراش درجا

استفاده از دستگاه دیسک تراش درجا به دلیل قابلیت استفاده به صورت روکار(نام دیگر این دستگاه، دیسک تراش روکار است) شما را از باز کردن چرخ ترمز بی نیاز می کند. قابلیت تراش دیسک به صورت روکار باعث می شود زمان بسیار کمتری برای رفع مشکلات دیسک ترمز نیاز داشته باشید، این مورد باعث کاهش هزینه تعمیر برای مشتری و برای مکانیک می شود.

خرابی دیسک ترمز

دیسک ترمز خودرهای سواری و باری در طول کارکرد طبیعی خود، دچار کاهش بازدهی می شوند، تعمیر دیسک ترمز به وسیله یک تعمیرگاه حرفه ای با یک دستگاه دیسک تراش استاندارد روکار می تواند در سریع ترین زمان ممکن دیسک ترمز خودرو شما را تعمیر کرده و تحویل دهد، دستگاه دیسک تراش روکار به صورت همزمان و یکسان هر دو طرف دیسک ترمز تابدار یا لبه دار را تراش می دهد، این کار باعث حذف صدای زوزه حین ترمزگیری، حذف لرزش فرمان حین ترمزگیری و همچنین افزایش عمر لنت های ترمز می شود. (گفتنی است تعمیر دیسک ترمز با استفاده از دستگاه دیسک تراش می تواند جلوی خرابی زودهنگام جلوبندی خودرو را بگیرد)

نکته بسیار مهم !!!

دیسک تراش، نسخه کاملا متفاوتی نسبت به دستگاه تراش است، می توانید در این لینک در ویکی پدیا درمورد دستگاه تراش صنعتی اطلاعات به دست آورید، شما ضمن استفاده از دستگاه تراش صنعتی تمام قابلیت های یک دیسک تراش را نیز خواهید داشت، اما نمی توانید دیسک ترمز را روی کار تراش دهید و میبایست برای تراش دیسک با دستگاه تراش صنعتی، دیسک ترمز را از روی چرخ باز کنید، ضمنا دستگاه تراش صنعتی بسیار پر هزینه تر و برای مصارف صنعتی کاربرد دارد، اما دیسک تراش روکار برای تعمیرگاه ها بیشترین کاربرد را دارد و بدون نیاز به بازکردن دیسک ترمز از روی چرخ، به صورت درجا با کیفیتی مثال زدنی دیسک ترمز خودرو شما را تراش می دهد.

توضیحات

✅ امکان تراش همزمان و همسان دو طرف دیسک ترمز با دقت ۱۶ میکرون

✅ امکان تراش دیسک به شکل دستی، اتومات، نیمه اتومات

✅ امکان تراس دیسک در 4 سرعت مختلف

✅ قابلیت تراش کلیه خودروهای سواری و شاسی بلند ایرانی و خارجی تا قطر 50سانت و ضخامت 4 سانت

✅ قابلیت تنظیم ارتفاع برای ماشین های مختلف

✅ استفاده از یک رابط پاور و توپی چرخ برای کلیه خودروها ( ۴ پیچ – ۵ پیچ و … )

✅ دارای سنسور اتمام تراش در پسروی

✅ بالانس توپی چرخ خودرو با دیسک ترمز ( رفع ایراد توپی چرخ )

توضیحات تکلیمی

۱ – ابعاد بسته بندی کله گی :

۲ – اطول : 30cm

۳ – عرض : 30cm

۴ – ارتفاع : 30cm

۵ – وزن : 23Kg

۶ – ابعاد بسته بندی پاور :

۷ – طول : 60cm

۸ –  عرض : 60cm

۹-  ارتفاع : 85cm

۱۰ – وزن : 33KG

۱۱ – متعلقات دستگاه :.

۱۲ – مفتول S : یک عدد)

۱۳ –دستکش : یک جفت

۱۴ – واسطه آزرا : 2 عدد

۱۵ – پیچ و مهره : 6 عدد

۱۶ –آداپتور کله گی : ۱ عدد

۱۷ – لغلغه واسطه: هر کدام یک عدد

ویدیو معرفی و کارکرد دستگاه دیسک تراش

بازدهی دستگاه تراش دیسک یونارآک چگونه است؟

بازدهی و سود دستگاه کاملا تضمین شده است، با سرمایه گذاری کمتر از بیست میلیون تومان(قیمت دیسک تراش روکار کامل شامل کله گی و پاور، در حال حاضر 16 میلیون تومان می باشد، جهت دریافت قیمت بروز دستگاه دیسک تراش با ما تماس بگیرید 04134208824) شما می توانید در هر روز بیش از ده میلیون تومان درآمد مستقیم از کارکرد دستگاه داشته باشید

دیسک تراش روکار یوناراک به خصوص در ناحیه کله گی، با آلیاژ خاص و بسیار با دوام ساخته شده و از مواد اولیه درجه یک در ساخت دیسک تراش استفاده شده است، هیچ یک مشتریان ما از این نوع دیسک تراش ناراضی نبوده اند و هیچ کدام تا زمان سه سال پس از خرید حتی نیاز به سرویس دستگاه و خرید تیغچه تراش درجا نیز پیدا نکرده اند.(یونارآک جهت در نظر گرفتن حقوق مشتریان، تیغچه یدکی هدیه همراه با دستگاه دیسک تراش روکار ارائه می دهد.)

توضیحات تکمیلی دستگاه دیسک تراش درجا

دستگاه دیسک تراش درجا یا دستگاه دیسک تراش روکار(مشاهده مقاله: دیسک تراش چیست و چه کاربردی دارد؟) دستگاه تراشی خاص است که اندازه کوچک دارد، نسبت به دستگاه تراش های معمول بسیار سبک تر و البته قابل حمل است، نیازی به روغن کاری و سرویس دوره ای ندارد و همینطور هزینه تهیه و نگهداری آن بسیار پایین است.

این دستگاه برای تراش دادن و رفع تاب و لنگی دیسک ترمز خودروهای سواری، باری سبک و باری نیمه سنگین طراحی شده است که می تواند دیسک ترمز خودروهایی مثل نیسان و انواع وانت ها را تراش دهد.

لازم به ذکر است، دیسک تراش درجا مدل سواری، توانایی تراش دادن یا استفاده بر روی دیسک ترمز خودروهای راه سازی و ترابری سنگین مثل انواع کمرشکن، FH FL FM و باری های پنج تن و سنگین تر را ندارد، برای تراش دیسک ترمز یا کاسه ترمز ماشین های باری دستگاه دیسک تراش رومیزی یوناراک پاسخگوی شماست که در دو نوع رومیزی ساده و رومیزی با قابلیت سنگ زنی فلایویل ارائه می شود.
برای بکار بردن و استفاده از دیسک تراش درجا نیازی به باز کردن دیسک ترمز نیست و دیسک تراش می تواند به صورت کاملا “درجا” یا “روکار”، دیسک ترمز شما را در حالی که روی چرخ خودرو نصب است به صورت کاملا صیقلی و یک دست با کیفیت عالی تراش می دهد، این قابلیت ویژه باعث صرفه جویی چشمگیر در هزینه اضافی ناشی از باز و بسته شدن دیسک ترمز و کاهش در زمان تعمیر خودرو و سیستم ترمزگیری می شود. (نکات لازم در بکار گیری دیسک تراش روکار)

تراش دیسک با دیسک تراش درجا چه کمکی به من می کند؟!

دیسک ترمز در زمان هایی به دلیل خرابی و بی کیفیت بودن قطعاتی مثل لنت و دیسک ترمز، ضربه مستقیم به چرخ و دیسک و حتی عملکرد طبیعی سیستم ترمز دچار انحنا یا لبه شود، تراش دیسک با دستگاه دیسک تراش روکار/درجا به شما کمک میکند که به سادگی و آسانی هرچه تمام تر، بدون نیاز به باز کردن دیسک ترمز یا تعویض آن دیسک ترمز خود را در تعمیرگاه به صورت روکار تراش دهید و سطح آن را یک دست، بدون لبه و بدون موج کنید.

دیسک تراش درجا یونارآک ساخت ایران شهر تبریز بوده و برای کاهش چشمگیر زمان و هزینه مورد نیاز جهت تعویض و یا تراش دیسک به روش سنتی (که عموما به وسیله دستگاه تراش صنعتی انجام می شود و می تواند بیش از یک روز انتظار را در پی داشته باشد) طراحی و ساخته شده است(برای مشاهده جزئیات درمورد انواع روش های تراش دیسک به این مقاله مراجعه کنید.)، همینطور این دستگاه همراه با شرایط بسیار عالی به صورت اقساطی، وام بانکی خرید دستگاه و به صورت نقدی با شرایط ویژه به فروش میرسد. (برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 04134208824 | 04133291262)

مزایای اصلی استفاده از دستگاه تراش دیسک یا دیسک تراش چیست؟!

تراشیدن دیسک به روش روکار یا درجا توانسته است راهکار قدیمی تعمیر که شامل تعویض و یا باز کردن و ارسال دیسک ترمز تاب دار به تراشکاری است را ارتقاء داده و رفع ایراد حتی بدون باز شدن دیسک ترمز نیز ممکن شود، دستگاه دیسک تراش درجا هم اکنون در اکثر تعمیرگاه های مجاز که سیستم ترمز خودرو را نیز به صورت تخصصی تعمیر می کنند به شکل یک ضرورت و ابزار کار اصلی مورد استفاده است. دستگاه دیسک تراش درجا، با بالاترین دقت دیسک ترمز را تراش داده و سطح یک دست و کاملا صاف به شما تحویل می دهد، این کار با دقت بسیار بالا و با ظرافت کامل انجام می شود.(سرعت تراش دیسک ترمز نیز به صورت خودکار و یا دستی از طریق پنل دستگاه قابل تنظیم است.)

میزان اهمیت تعمیر دیسک ترمز ماشین چقدر است؟!

دیسک ترمز به صورت طبیعی و در حالت معمول کار فارغ از انواع متفاوتی از دیسک ترمز که وجود دارد، به دلیل اصطکاک شدید لنت ها به مرور زمان دچار فرسایش می شود، استفاده از لنت ترمز نامرغوب و یا استفاده از دیسک ترمز های تقلبی عمر دیسک ترمز را کوتاه کرده و خرابی ها را تشدید می کنند. با استفاده از دیسک تراش روکار می توانید مشکل ناهمواری و تاب انواع دیسک ترمز را به صورت روکار و بدون نیاز به بازکردن دیسک ترمز از روی چرخ برطرف کنید. بعضی از نشانه های خرابی دیسک ترمز و بعضی از تبعات خرابی دیسک ترمز خودرو در زیر لیست شده است.

ایرادات ناشی از عیب دیسک ترمز که با دیسک تراشی کاملا رفع می شوند:

 • لرزش فرمان
 • کاهش قدرت ترمزگیری
 • مصرف نامتقارن لنت ها
 • مصرف زیاد لنت ترمز
 • صدای جیغ حین ترمزگیری
 • لرزش چرخ و خودرو حین ترمزگیری

لرزش زیاد حین ترمزگیری می تواند در طولانی مدت باعث آسیب جدی به سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو شود که می تواند بسیار خطرناک باشد. تراش دیسک به جز رفع موارد اشاره شده، باعت صرفه جویی اساسی در هزینه های تعمیر دیسک ترمز و همینطور صرفه جویی در زمان مورد نیاز برای تعمیر دیسک و سیستم ترمز خودرو شده و در کنار کاهش استهلاک سیستم تعلیق و عمر دیسک ترمز و لنت ها را افزایش می دهد.(به شرطی که دیسک ترمز بیش از اندازه نازک نشود)

گالری عکس دستگاه دیسک تراش

دیسک تراش تبریز
کله گی دیسک تراش درجا
کله گی دستگاه دیسک تراش درجا همراه با کابل برق(این نوع شارژی نیست)
دیسک تراش روکار یوناراک
قبل از تراش دیسک و بعد از تراش دیسک به وسیله دیسک تراش درجا تولیدی یوناراک
تراش دیسک به وسیله دستگاه دیسک تراش، کله گی و پاور بر روی چرخ جلو نصب شده
ظرف جمع آوری براده های تولید شده از تراش دیسک ترمز
تصویر پس از تراش دیسک خودرو، اتصال پاور و کله گی بر روی چرخ نیسان
دیسک تراش یوناراک در حال تراش دیسک ترمز چرخ جلوی خودرو شاسی بلند
پاور دستگاه دیسک تراش روکار نصب شده بر روی چرخ
کله گی دیسک تراش نصب شده بر روی جرخ، تصویر پس از تراش دیسک گرفته شده است

پاسخ سوالات متداول شما درمورد تراشکاری دیسک ترمز و دستگاه دیسک تراش روکار

دیسک تراش چیست؟درمورد دیسک تراش چه می دانید

مدلی کوچک و تخصصی شده از دستگاه تراش صنعتی است که به کمک مکانیک ها آمده است، می تواند دیسک ترمز خودرو هارا به صورت همزمان از دو طرف تراش داده و روی کار تعمیر کند.

مزیت اصلی استفاده از دیسک تراش چیست؟مزایای تراش با دیسک تراش

استفاده از دیسک تراش باعث کاهش هزینه های ناشی از خرابی دیسک ترمز می شود، همینطور افزایش عمر مفید لنت ها و سیستم ترمزی + صرفه جویی زمان و هزینه در تعمیر سیستم ترمز می شود.

قیمت دیسک تراش چقدر است؟خرید دیسک تراش و هزینه های جانبی

کله گی دستگاه تراش روکار به مبلغ 14 میلیون تومان و پاور دیسک تراش به قیمت 6 میلیون تومان، همراه با 1 سال گارانتی واقعی تعویض(+10 سال خدمات پس از فروش و تامین قطعات) به فروش میرسد.

چرا از دیسک تراش استفاده میکنیم؟مزایای استفاده از دیسک تراش

برای تعمیر و تراش دیسک برای رفع تاب، لنگی، لبه و خراشیدگی های ایجاد شده بر روی دیسک ترمز استفاده می شود، همینطور باعث افزایش سطح تماس و اصطکاک بین لنت ها و دیسک ترمز شده و قدرت ترمزگیزی را بهتر می کند.

شرایط خرید اقساطی دیسک تراش چگونه است؟خرید اقساطی دیسک تراش روکار یوناراک

جهت اطلاع از شرایط خرید اقساطی و جشنواره های تخفیف ویژه پیج اینستگرامی یوناراک به آدرس YONARAKSALE دنبال کنید و یا با واحد فروش دیسک تراش روکار یوناراک تماس بگیرید: 04134208824

آیا دستگاه تراش دیسک روکار نیاز به رسیدگی دوره ای دارد؟شرایط نگهداری و بازدید دوره ای دیسک تراش روکار

دستگاه دیسک تراش تنها نیاز به تعویض تیغچه تراش دارد که قطعه مصرفی است، همینطور ممکن است نیاز باشد هر چندماه یکبار، تیغچه ها و نگهدارنده ها را باز کرده و دستگاه را از براده ها پاک کنید، نیازی به روغن کاری دستگاه تراش دیسک نیست.

آخرین مقالات مرتبط با دستگاه تراش دیسک در یونارآک

image

هزینه تراش دیسک ترمز

جولای 18, 2021
چرا به تراش دیسک نیازمند می شویم؟! در طول فرآیند کار سیستم ترمز، دیسک ترمز و لنت ها به شدت با یکدیگر اصطکاک برقرار می کنند و البته همین اصطکاک بالاست که باعث کاهش سرعت و توقف به موقع خودرو شما می شود، این اصطکاک بالا باعث برداشته شدن از دیسک ترمز و مصرف لنت ترمز می شود، زمانی که این سایش دیسک با گرمای شدید نیز همراه می شود، می تواند آسیب دیدگی را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. مثلا راننده هایی که ترمز های شدید یا طولانی میگیرند و از نیروی ترمزی موتور استفاده زیادی نمیکنند، بیشتر بخوانید

انواع روش های تراش دیسک با دیسک تراش و بدون دیسک تراش

می 15, 2021
در این مقاله ما انواع روش های تراش دیسک، با دیسک تراش، با دستگاه تراش صنعتی و سایر روش های نامرسوم را مقایسه می کنیم و مزایا/معایب هرکدام را برمیشماریم، باید ها و نیز نباید های تراش دیسک را می گوییم، با ما همراه شوید. پیشتر در مورد اینکه چرا نیاز به تراش دیسک ترمز داریم در این لینک صحبت کرده بودیم، همینطور حتما مقاله مزایا و معایب تراش دیسک ترمز را نیز بخوانید و سپس در این مقاله با یوناراک همراه باشید تا روش های تراش دادن دیسک های ترمز، فلایویل ها و کاسه ترمز ها را با بیشتر بخوانید
image

مزایای تراش دیسک ترمز و کاهش هزینه‌ها

فوریه 10, 2021
دیسک و چرخ‌ها از جدیدترین نوع سیستم‌های ترمز موجود در کلیه وسائل نقلیه موتوری و از جمله انواع خودروها هستند که از نظر ترمز، نوع برتر در نظر گرفته شده‌اند. اما در هر صورت، در مقطعی از زمان، این ابزار دچار خرابی، تاب برداشتن و یالنگی می‌شوند و نیاز داریم تا این ابزار را تراش دهیم و یا تعمیر و تعویض نماییم. اینکه چه زمانی نیاز به تراش دیسک ترمز داریم، خود مساله‌ای است که نیاز به بررسی دارد. در ادامه به بیان این مطلب خواهیم پرداخت. چه زمانی نیاز به تراش دیسک ترمز داریم؟ در این زمینه لازم بیشتر بخوانید

هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *